Optické kabely

Image
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
120 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 MMBarva: AquaDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
142 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
166 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,25 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 5m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
137 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM4Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: FialováDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
132 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 30 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: AquaDélka kabelu: 3m
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
154 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan Typ konektoru: SCStandard leštění: UPCTyp vlákna: OM3Typ optického vlákna: multimode (MM)Průměr vlákna: 50/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,25 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 7,5 mmBarva: AquaDélka kabelu: 5m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
101 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: LCStandard leštění: UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 50 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 1m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
70 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC, LCStandard leštění: APC, UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 3m
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
77 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC, LCStandard leštění: APC, UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 5m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-LC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
96 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-LC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SC, LCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: DUPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 35m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
189 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 35m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 35m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 40m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá
208 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 40m LSZH G657B3 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657B3Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: > 0,20 dBZpětná ztráta: < 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 5 mmBarva bíláDélka kabelu: 40m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 50m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá
153 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC simplex 50m LSZH G657A2 průměr 3mm, barva bílá Typ konektoru: SCStandard leštění: APCTyp vlákna: G657A2Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 8 mmBarva bíláDélka kabelu: 50m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
67 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APC - ÚHLOVÝ FYZICKÝ KONTAKT ; UPC - ULTRA FYZICKÝ KONTAKTTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 2m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
64 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APC ; UPCTyp optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: - 40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 3m
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
72 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá Typ konektoru: SCStandard leštění: APC ; UPCTyp vlákna: G657A1Typ optického vlákna: single-mode (SM)Průměr vlákna: 9/125 µmKonstrukce kabelu: SIMPLEXPrůměr kabelu: 3,0 mmPovlak: LSZHVložný útlum: < 0,20 dBZpětná ztráta: > 60 dBProvozní teplota: -40 – 85 °CMinimální poloměr ohybu: 10 mmBarva: ŽlutáDélka kabelu: 5m
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m OM4
170 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 0,25mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4
187 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikaceTyp vlákna: MM, OM4, 50/125Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: RůžováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 0,5mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3
321 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Optický patch kabel duplex LC-LCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 15mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3
457 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LC-SC Optický patch cord 50/125 20m Duplex OM3
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3
179 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM3 DUPLEX 2x2,8mmLSZH Plášť (LS0H)
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 10m OM3
355 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Optický pack kabel duplex LC-STOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-STBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 10mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3
159 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Optický pack kabel duplex LC-STOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-STBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 1mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 3m OM3
184 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Vlastnosti* Délka kabelu: 3mTyp konektorů* Konektor 1: ST Male* Konektor 2: ST MaleZáruka: 24 měsíců
UBNT Fiber Cable 100 [30m SingleMode optický kabel 6xLC na každé straně]
1 638 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
UBNT Fiber Cable 100Produktový kód: FC-SM-100 EAN: 810354025877 Popis produktuUBNT Fiber Cable 100 je 30 metrů dlouhý, venkovní single mode optický kabel. Přináší 6 předvyrobených LC konektorů na každé straně. Tento kabel ušetří náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Je ideální pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switch a venkovní jednotky. Technické specifikaceTyp vlákna: 9/125 µm, singlemode (G.657.A2) Konektory: LC / LC Útlum vložením: typicky 0,5 dB/km Délka: 30 m (100 ft) Průměr kabelu: 6 mm ± 0.2 mm Voděodolný plášť kabelu obsahuje kevlar, což zajišťuje vysokou odolnost v tahu. Využití a kompatibilitaOptický kabel je ideální pro vnitřní i venkovní instalace. Dosahuje výrazně delší maximální délky spoje než ethernet. Je odolný proti interferencím (elektromagnetickému rušení) a nabízí vysokou kapacitu linky, více než 6× 1 Gbps dle zvoleného aktivního prvku. Optické kabely ve spojení s produkty řady EdgeMAX umožní vytvořit stabilní vysokorychlostní síť.
LANBERG Aktivní optický kabel High Speed with Ethernet 2.0, 4K@60Hz, M/M, délka 20m, černý, zlacené konektory
1 142 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG Aktivní optický kabel High Speed with Ethernet 2.0, 4K@60Hz, M/M, délka 20m, černý, zlacené konektoryKabel 4K HDMI od Lanberg (verze 2.0, High Speed with Ethernet) je ideálním řešením pro audiovizuální přenos mezi multimediálními zařízeními, jako jsou PC/notebooky, monitory, televizory, NAS servery, projektory, herní konzole a další.POZNÁMKAKabel HDMI díky své struktuře přenáší video signály pouze v jednom směru. Nezapomeňte zkontrolovat označení na zástrčkách, aby bylo možné produkt správně připojitSpecifikace:- konektory:19pinový HDMI-A samec19pinový HDMI-A samec- Specifikace HDMI: Premium High Speed s Ethernetem- Průměr kabelu: 5,2 mm- Aktivní optický kabel- Čipset: Silicon line SL82817- Není ovlivněno elektromagnetickým rušením- Rychlost přenosu dat až 18 Gb/s- Rozlišení až 3840 x 2160 @ 60 Hz nebo 1920 x 1080 @ 144 Hz- Podpora 3D- Podpora Audio Return Channel (ARC)- Podpora HDR- Podpora CEC 2.0- Kabel na plastové cívce- Černá barva- Kovový vnější oplet- Pozlacený konektor- Délka: 20m
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 1m
50 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 1m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory. Díky použití nejkvalitnějších materiálů jsou kabely mimořádně odolné a poskytují vynikající kvalitu zvuku.Specifikace:- Konektory2 x samec Toslink- Přenos zvuku- Barva: černá- Délka kabelu: 1 m
Digitus HDMI AOC hybridní optický kabel, Type A M/M, 10m, UHD 8K@60Hz, CE, gold, bl
1 924 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
HDMI AOC hybridní připojovací kabel, typ A M/M, 10m, UHD 8K@60Hz, CE, zlato, blPřenos nekomprimovaných video a zvukových signálů v rozlišení 8K / 60Hz (UHD-2) s šířkou pásma 48 Gb/s.Aktivní přenos dat z optických vláken až 48 Gb/s - nulové zpoždění snímkůUsnesení až do 8K@60HzPřenáší nekomprimované HDMI® video a audio signály na vzdálenost 10 mFlexibilní instalace s těsným poloměrem ohybu 20 mmKompaktní kabel s malým průměrem (OD 4,8 mm)Imunní vůči elektromagnetickému rušení (EMI)Podporuje HDR (vysoký dynamický rozsah)Podporuje HDCP 2.2 / EDID / CEC / ARCHybridní konstrukce s optickými a měděnými jádryBez ztrátová rychlost přenosu dat při vysoké přenosové rychlostiPopisTento aktivní hdmi® AOC hybridní optický kabel je ideální pro přenos nekomprimovaných video a zvukových dat s vysokou šířkou pásma na delší vzdálenosti. Hybridní konstrukce, která používá měděný a optický kabel, zabraňuje elektromagnetickému rušení. Tím je zajištěn bez ztrátový přenos po celé délce kabelu s rozlišením UHD až 8K/60Hz a šířkou pásma až 48 Gb/s. Použití optického kabelu udržuje průměr tohoto aktivního kabelu velmi nízký a dává mu velmi těsný poloměr ohybu a nízkou hmotnost. Je ideální pro použití v domácnostech, zasedacích místnostech a konferenčních místnostech i v budovách – a to je jen několik možných využití. Jednoduchá instalace plug and play je uživatelsky přívětivá; stačí jej připojit a okamžitě si vychutnat optimální kvalitu obrazu. Podporuje řadu standardů, jako jsou HDMI 2.1, HDCP 2.2 a HDR. Některé z mnoha podporovaných zvukových funkcí jsou ARC, DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Špičková čipová technologie umožňuje přenos signálového spektra full HDMI® a zároveň podporuje nekomprimované CED a EDID s velmi nízkou latencí.Technické detailyRozlišení: 7680 x 4320p / 60 Hz (UHD-2)Podporuje 8K 3DRychlost přenosu dat až 48 Gb/s – nulové zpoždění rámcePodporuje až 60 Hz při rozlišení 4K a Full HD (1080p)Podporuje BT.2020 s 10, 12 a 16 bity na barevnou složkuPodvzorkování: YUV 4:4:4Verze HDCP: 2.2HDMI® verze: 2.1Podporovaná barevná hloubka: 48 bitová hluboká barvaPodporuje HDRPodporuje vylepšený kanál pro vrácení zvuku (eARC)Podporuje elektronické řízení spotřebitele (CEC)Podporuje synchronizaci rtů (synchronizace zvuku a videa)S ethernetovým kanálem (HEC)Podpora zvuku/videa ve více streamechPodporuje EDID 2.0 (rozpoznávání zařízení)Podporuje 21:9 CinemascopePodpora zvuku s 32 kanályDolby TrueHD je schopenPodporuje 8kanálový LPCM, 192 kHz, 24bitový zvukPodporuje DTS-HD Master Audio bitstreamPodporuje super audio CD (DSD)Podporuje zvuk DVDPodporuje blu-ray disk a HD DVD audio a videoLatence: Nulové zpoždění snímkuPoloměr ohybu: 20 mmVerze OM: OM3Provozní teplota: -10 ~80°CProvozní vlhkost: 0% - 85% RHSpotřeba energie: maximálně 400 mW.Podporuje DVI verze 1.0 (ve spojení s adaptéry)Barevný kabel: černýKonektor 1: HDMI typ A, zástrčkaKonektor 2: HDMI typ A, zástrčkaPovrch konektoru: pozlacenýStandard HDMI: Ultra vysokorychlostní HDMIHDTV Rozlišení max.: 7680 × 4320 Pixel, 60HzStandard HDTV: Ultra HD 8KDigestoře: Kovové pouzdroDélka: 10 mAOC - Aktivní optický kabel: anoStínění: jedno stínění
Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 20 m
1 584 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Tento kabel od Delocku se používá k připojení zařízení s rozhraním HDMI, jako jsou monitory nebo TV, k PC nebo notebooku. Tento aktivní optický kabel je obvzláště tenký a může přenášet signály bez ztráty na delší vzdálenosti.Specifikace• Konektor: 1 x HDMI-A samec > 1 x HDMI-A samec• High Speed HDMI specifikace• Optický kabel s nízkou degradací signálu• Není ovlivněn elektromagnetickým rušením• Průměr kabelu: cca. 5,4 mm• Pozlacené kontakty• Pevný směr signálu• Přenos audio a video signálu• Rychlost přenosu dat až 48 Gbps• Rozlišení až 7680 x 4320 @ 60 Hz (v závislosti na systému a připojeném hardware)• Podporuje HDR• Podporuje HDCP 1.4 a 2.2• Barva: černá• Délka včetně konektorů cca. 20 mSystémové požadavky• Volní rozhraní HDMIObsah balení• HDMI kabelBalení• White Box
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3
203 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Optický patch kabel duplex LC-LCOptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.Technická specifikace:Typ vlákna: MM, 50/125, OM3Konektory: LC-LCBroušení: UPC-UPCBarva: TyrkysováArmorování: NEPlášť: LSZHPrůměr: 3mmDélka: 5mProvedení: DuplexSkladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
Delock Aktivní optický kabel HDMI 8K 60 Hz 10 m
1 364 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Tento kabel od Delocku se používá k připojení zařízení s rozhraním HDMI, jako jsou monitory nebo TV, k PC nebo notebooku. Tento aktivní optický kabel je obvzláště tenký a může přenášet signály bez ztráty na delší vzdálenosti.Specifikace• Konektor: 1 x HDMI-A samec > 1 x HDMI-A samec• High Speed HDMI specifikace• Optický kabel s nízkou degradací signálu• Není ovlivněn elektromagnetickým rušením• Průměr kabelu: cca. 5,4 mm• Pozlacené kontakty• Pevný směr signálu• Přenos audio a video signálu• Rychlost přenosu dat až 48 Gbps• Rozlišení až 7680 x 4320 @ 60 Hz (v závislosti na systému a připojeném hardware)• Podporuje HDR• Podporuje HDCP 1.4 a 2.2• Barva: černá• Délka včetně konektorů cca. 10 mSystémové požadavky• Volní rozhraní HDMIObsah balení• HDMI kabelBalení• White Box
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3
151 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM3 DUPLEX 2x2,8mmLSZH Plášť (LS0H)

Na našem webu naleznete širokou škálu optických kabelů, které jsou určeny pro různé potřeby v oblasti přenosu dat a signálů. Optické kabely jsou vyrobeny z odolných materiálů a poskytují vysokou přenosovou rychlost a spolehlivost spojení. V naší nabídce najdete jednotlivé optické kabely, multifunkční kabelové sady a příslušenství pro optickou konektivitu. Všechny naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality a jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby nejnáročnějších zákazníků. Optické kabely se využívají v různých aplikacích, včetně telekomunikací, datových center, zdravotnictví, průmyslové automatizace a mnoha dalších odvětví. Poskytují vynikající odolnost vůči rušení a umožňují přenos velkého objemu dat na dlouhé vzdálenosti s minimálními ztrátami. Naše optické kabely jsou dostupné v různých délkách a konektorech, takže si můžete vybrat ten správný produkt pro vaše konkrétní potřeby. S naší širokou nabídkou optických kabelů a příslušenství si můžete být jisti, že najdete to, co hledáte. Vyberte si kvalitní optické kabely od předního dodavatele a získejte spolehlivé a výkonné spojení pro vaše přenosové potřeby. Prohlédněte si naši nabídku optických kabelů a objednejte si ještě dnes!

Image
Produkty

Populární produkty

ACRA D21 Ručník rychleschnoucí 120 x 60 cm
239 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Verk 24098 Oboustranná krájecí deska 35x25 cm
245 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Doručení zdarma
Product Images
Doručení zdarma
Product Images
Doručení zdarma
Artemide TALO 120 LED W stmív. stříbrná 1918020A
24 403 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Doručení zdarma
LUCIS stropní svítidlo ELIOS 9,6W LED 4000K akrylátové sklo S7.K2.E120.42
4 383 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Doručení zdarma
FARO VESPER hnědá stojací lampa
12 930 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Sleva 20%
Obraz třešňové květy v černobílém provedení
1 475 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Nexen N blue HD Plus ( 165/60 R14 75H 4PR )
1 652 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Sleva 27%
Diamantová vrtací korunka Ø 220 mm 450 mm - Jádrové vrtačky MSW
4 199 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 ( 265/35 ZR21 (101Y) XL 4PR SBL )
6 521 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Doručení zdarma
NORDLUX Cole nástěnné svítidlo černá 2112991003
896 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Jednobarevná podprsenka Generous, bez kostic
1 190 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Sleva 20%
Halenka s krátkými rukávy s potiskem listů
519 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Product Images
Sleva 40%
Kožené tenisky se zipem
1 510 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Kytice azalek
229 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Náhrdelník sladkovodní perly-jadeit AdiS
369 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
DIGITUS Ergonomická vertikální bezdrátová myš
362 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
LED dekorace "Zajíčci" Casa Bonita
369 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Úzké 7/8 kalhoty
449 Kč
* Uváděná cena platí pro 19.04.2024
Proč my

Proč si nás lidé vybírají

Service
Rychlé dodání

Po celé ČR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečení platby

Service
Snadná reklamace

Snadná reklamace zboží

Service
Podpora

Podpora na telefonu a emailu